Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-01-2014, 14:45   #9
Wojan
 
Wojan's Avatar
 
Reputacja: 1 Wojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodze
Ja wiem panowie, że to jeszcze nie koniec kolejki. W sumie jednak czekamy tylko jeszcze na post Ratkina, bo Smirrnov zgłaszał absencję w tym tygodniu. A sprawa wygląda tak, że na razie nie ma jakieś jasnej deklaracji, co tak naprawdę zamierzacie zrobić. Nie wiem, czy będziecie prowadzić jakieś dyskusje w docu, czy poprzez posty, ale nie chciałbym sytuacji gdy to wszystkie posty się już ukażą, a nie ma konkretnej deklaracji, co dalej.
Taka sytuacja dla MG jest bardzo nieprzyjemna, bo albo musi sam coś kombinować i niejako podjąć decyzję za graczy, albo w jakiś sposób uprzykrzyć im życie, aby wymusić decyzję taką, czy inną.
Chciałbym tego uniknąć, więc proszę to mieć na uwadze. I zaznaczę, że nie mam nic przeciwko dwóm, czy nawet więcej postom w kolejce z waszej strony.

Może jestem nadgorliwy, ale wolę dmuchać na zimne i jasno przedstawić moje oczekiwania. Nie miejcie mi tego za złe.
 
Wojan jest offline