Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-01-2014, 13:32   #35
Stalowy
 
Stalowy's Avatar
 
Reputacja: 39643 Stalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputację
Coś nie pasowało Rychowi... zdał sobie sprawę że przecież jest niedziela a w takie dni się formalnie nie powinno pracować. Czyżby podpucha z tym akwizytorem albo starał się dorobić przed Gwiazdką?

Nie było wyjścia... a może nie tyle nie było co Rycha po prostu ciekawość zżerała. Nacisnął zieloną słuchawkę i odebrał połączenie jednocześnie prostując się i starając nabrać jak najwięcej godności.

Ogólnie Bimbromanta będzie starał się wywiedzieć kto dzwoni i w razie czego będzie wciskał kit że właściciel telefonu dostał w ryj od jakiś typów i że zadzwoniliśmy po pogotowie, ale wszystkie służby mają na sprawę wyjebane i czekamy już dobre paręnaście minut.
Ewentualnie Rychu dowolnie improwizuje jeżeli okaże się że to był przebrany smerf, albo agent jakiś innych wyższych mocy.
 

Ostatnio edytowane przez Stalowy : 16-01-2014 o 22:34.
Stalowy jest offline