Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-01-2014, 11:48   #5
dzemeuksis
 
dzemeuksis's Avatar
 
Reputacja: 1 dzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputację
@kanna
zapowiada się szybko i po oczach

Też tak to widzę i mam nadzieję, że tak właśnie wyjdzie.

@Yseult
Czy mam stworzyć postać wedle wzoru karty? I czy w takim razie wpisywać ją w wątku?

Zważywszy na to, że dla uproszczenia zagramy bez atutów, to tworzenie postaci sprowadza się do wymyślenia personaliów oraz określenia fantazji i zmory (co i tak trzeba będzie uzgodnić - zrobimy to na priv albo w wątku komentarzy, jak już powstanie). Wygląd, pochodzenie, tło zawodowe, rodzinne, etc. można opisać dopiero w sesji w pierwszym poście (link do sesji roześlę, kiedy powstanie taki wątek). Nic z tego wcześniej nie jest mi potrzebne.

Czy może tworzenie postaci to proces porekrutacyjny?

Zazwyczaj prowadzący wymagają karty postaci w trakcie rekrutacji i na tej podstawie decydują o przyjęciu do sesji. Jednak nie jest to żadną regułą. W tym przypadku, ze względu między innymi na specyfikę systemu, to całkowicie zbyteczne.

@EgzioProject
No i git.

Czekam zatem na jeszcze przynajmniej jedno zgłoszenie (najlepiej aranżera). Nie ukrywam, że w przypadku tej ostatniej roli preferowana będzie osoba z nieco dłuższym stażem tutaj.
 
__________________
Jedyna potrzebna moc to ta, która pozwala powstać po upadku.
dzemeuksis jest offline