Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-01-2014, 17:01   #7
TomBurgle
 
Reputacja: 1 TomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputację
Przeskalowanie sfer wpływów to jedno rozwiązanie. Uczciwe, fajne, proste. Szukałem też czego co sprawiałoby że teren byłby atrakcyjny jedynie dla krwiopijców. Albo odpychający dla jakiejś innej nacji(zawsze to jedna z głowy). Myślałem o politycznej umowie trzymającej kogoś na zewnątrz(którą można by naruszyć w razie potrzeby). Może ktoś zaproponuje jeszcze inne rozwiązanie. Ot, chętnie słucham pomysłów innych
Cytat:
Ale taka konturowa mapa jest również wygodna dla MG'a
Nigdy nie twierdziłem inaczej, sam najczęściej działam w ten sposób. Po prostu chodzi mi o to, że przy współtworzących graczach działa to jeszcze lepiej.
Są uniwersalne My z tych starych pierdzieli co grają w starego wąpierza. Ale już Maga wolimy nowego.
 
__________________
W styczniu '22 zakończyłem korzystanie z tego forum - dzięki!
TomBurgle jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem