Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-01-2014, 00:06   #1
Autumm
 
Autumm's Avatar
 
Reputacja: 1 Autumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputację
Antyczny Bliski Wschód - poszukuję źródeł!

Poszukuję dobrych/ciekawych źródeł dotyczących epoki antycznej (1 w. p.n.e - 3 w. n.e) obszaru basenu Morza Śródziemnego, Bliskiego i Dalekiego Wschodu oraz Afryki.

Źródeł dowolnych - filmów, książek, stron www, forów. Nie chodzi mi o prace ściśle naukowe, ale raczej o uchwycenie "smaku" epoki. Mogą być nawet seriale czy filmy kostiumowe Materiały graficzne bardzo mile widziane. Angielskim władam na poziomie średnio-zaawansowanym, inne języki są mi obce, niestety.

Zależy mi najbardziej o czymś, co mówi o "życiu codziennym", obyczajach, sztuce, kulturze, nauce bardziej niż o politycznych/ekonomicznych analizach.

Za wszystkie podpowiedzi z góry dziękuję i daje reputki

A.
 
__________________
"Polecam inteligentną i terminową graczkę. I tylko graczkę. Jak z każdą kobietą - dyskusja jest bezcelowa - wie lepiej i ma rację nawet jak się myli." ~ by Aschaar [banned] 02.06.2014
Nieobecna 28.04 - 01.05!
Autumm jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem