Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-02-2007, 16:36   #37
Aivillo
 
Aivillo's Avatar
 
Reputacja: 1 Aivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnie
Kiedyś grałam dość długo w Tibię, poza tym miałam nieudany epizod z MU,

z takich internetowych to bitefight, ogame to raczej wszystko. Nie lubiłam na dłuższą metę żadnej z tych gier. Każda nudna jak chole**. Podziwiam niektórych za wytrwałość. Np granie w MU od kilku lat było dla mnie szokiem. Tydzień może się w to bawiłam, bo kumple polecali. Potem odrzuciłam i już raczej do tego nie wrócę. Największy sentyment mam chyba do tibii, bo w to włożyłam swego czasu sporo pracy.
 
__________________
"Miłość jest dziką siłą. Kiedy próbujemy ją okiełznać, pożera nas. Kiedy próbujemy ją uwięzić, czyni z nas niewolników. Kiedy próbujemy ją zrozumieć, miesza nam w głowach."
Aivillo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem