Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-01-2014, 15:25   #29
Betterman
 
Betterman's Avatar
 
Reputacja: 1 Betterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnie
Cytat:
Napisał Mira Zobacz post
Hmmm niby nie musza, ale jak chcesz pisać opowiadanie z motywem Ostatniej Karczmy bez Ostatniej Karczmy?
No, nie wiem... Ekspertem (ani organizatorem) nie jestem, ale mnie tam wykorzystanie motywu bez nazywania rzeczy po imieniu wydaje się rozwiązaniem całkiem możliwym. A nawet jakby ciut elegantszym.

Cytat:
Napisał Mira Zobacz post
Jasne, chodzi o standardowy odstęp po prostu - żeby tekst nie został rozepchany po to, żeby dobić do tych 10 stron.
Formatowanie to rzecz wtórna, dlatego przy podobnych okazjach z reguły nieźle sprawdza się kryterium bezwzględne, czyli ilości znaków. Myślę, że większość (jeśli nie wszystkie) edytory tekstu potrafią je bez problemu policzyć. A znormalizowana strona ma, zdaje się, 1800. To tak w ramach życzliwej sugestii na przyszłość.
 
Betterman jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem