Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-01-2014, 21:13   #4
Gustav
 
Gustav's Avatar
 
Reputacja: 1 Gustav jest jak niezastąpione światło przewodnieGustav jest jak niezastąpione światło przewodnieGustav jest jak niezastąpione światło przewodnieGustav jest jak niezastąpione światło przewodnieGustav jest jak niezastąpione światło przewodnieGustav jest jak niezastąpione światło przewodnieGustav jest jak niezastąpione światło przewodnieGustav jest jak niezastąpione światło przewodnieGustav jest jak niezastąpione światło przewodnieGustav jest jak niezastąpione światło przewodnieGustav jest jak niezastąpione światło przewodnie
Witam witam, moja postać jest przyjazna wobec wszystkich z mojego skrzydła, można rzec że jesteście moim ukochanym rodzeństwem i oddam za was życie. Rozumiem że, każdy ma swój charakter postaci, więc możecie być wobec mnie niemili, sarkastyczni itd. mogę się zdenerwować, lecz na pewno nie zrobię nikomu z was krzywdy.

Jedna z rzeczy, która mnie interesuje to SYTUACJE !
Polecam by każdy z nas miał inne, by się uzupełniać.
Ja proponuje bym był bogaczem czyli :
-Zasoby: Oszczędności IV, Poziom Życia V
Oczywiście to co moje jest i wasze Więc każdy z was ma wille z samochodem który Sobie wybierzecie. Macie całkowitą władze nad mieszkaniem, umeblowaniem itd. Możecie mieć tam miejsca o których nie mam pojęcia, ponieważ domy zostały na was przepisane.

Moje sytuacje :
Atrakcyjność Uroda III Styl - (Podczas formy Elyon Uroda równa się VI)
Relikwia Moc V Naczynie I
Zasoby Oszcz. IV P. Życia V


Polecam by ktoś wziął Sprzęt i Zabawki, Wpływy i Informację itd.

Mistrz gry pozwolił byśmy mogli zmienić Sytuację póki ich nie używamy.
 
__________________
Zło jest wszędzie, i zawsze tak będzie !

Ostatnio edytowane przez Gustav : 28-01-2014 o 16:58.
Gustav jest offline