Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-01-2014, 16:24   #9
Gustav
 
Gustav's Avatar
 
Reputacja: 1 Gustav jest jak niezastąpione światło przewodnieGustav jest jak niezastąpione światło przewodnieGustav jest jak niezastąpione światło przewodnieGustav jest jak niezastąpione światło przewodnieGustav jest jak niezastąpione światło przewodnieGustav jest jak niezastąpione światło przewodnieGustav jest jak niezastąpione światło przewodnieGustav jest jak niezastąpione światło przewodnieGustav jest jak niezastąpione światło przewodnieGustav jest jak niezastąpione światło przewodnieGustav jest jak niezastąpione światło przewodnie
Cytat:
Napisał Raist2 Zobacz post
To ja bym wziął kontakty może, ale za mieszkanie podziękuję wole w mniejszej klitce siedzieć
Co do mojej wcześniejszej deklaracji : Każdy z was dostał wille, co z nią zrobicie to wasza wola. Możecie ją sprzedać i kupić małe mieszkanko i mieć dzięki temu jakieś oszczędności. Samochód również jest przepisany na was więc jak Sobie to wszystko wymyślicie to wasza sprawa . Wiadomo również że odmowa podarunku to trochę dziwne, zwłaszcza że jesteśmy rodziną i "powinniśmy dzielić się tym co mamy" Tak uważa moja postać.

Rozumiem, że niektóre zakony, nie obnoszą się bogactwem itd. lecz jest to prezent od Przyjaciela/Brata. Więc powtarzam zrobicie z tym co chcecie

PS. w poprzednim poście dodałem swoje Sytuacje.
 
__________________
Zło jest wszędzie, i zawsze tak będzie !
Gustav jest offline