Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-02-2007, 16:44   #1
Redone
Patronaty i PR
 
Redone's Avatar
 
Reputacja: 1 Redone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputację
[Sesja] Anioły kontra demony

Ziemia.

Jedni czują się tu jak u siebie. Są wolni i nieograniczeni. Mogą w spokoju nękać ludzi swoim złem.

Inni jednak są tutaj, bo muszą, i wcale się to im nie uśmiecha. Bo czy ta nędzna kraina może porównywać się z niebiosami?

Toruń, Polska, Wtorek 20.06.2006

[center:01c4bf0d5e][/center:01c4bf0d5e]

Piękny, ciepły dzień zaczął się tak jak zawsze. Jakaś karetka przejechała na sygnale budząc wszystkich śpiochów. Ludzie pędzą do pracy lub szkoły. Panujący na ulicach gwar przypomina, że sen trzeba zostawić w domu i czas zabrać się za codzienność. Może trzeba kogoś uratować przed czającym się w najgłębszych zakamarkach umysłu złem? Albo wręcz przeciwnie, trzeba z tego umysłu zło wydobyć?

Kolejny, zwykły dzień walki dobra ze złem.

[center:01c4bf0d5e]Ale czy na pewno zwykły?[/center:01c4bf0d5e]
 
__________________
Courage doesn't always roar. Sometimes courage is the quiet voice at the end of the day saying, "I will try again tomorrow.” - Mary Anne Radmacher
Redone jest offline