Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-01-2014, 17:16   #29
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Aramin Zobacz post
W coś o superbohaterach w stylu odbrązowionym (Jak The dark knight returns Franka Millera, albo Watchmen), ale żeby fajerwerki, zdrada, wydymanie przez USA/UE i rozpierduchy też były

Tylko nie wiem, czy na LI znalazłby się ktoś chętny do tego ;/



Cytat:
Napisał Autumm Zobacz post
A coś jeszcze bardziej "na smutno" ? Typu to:

http://lastinn.info/archiwum-rekruta...er-heroes.html ([autorski] Adventure Dreck - Clinker Heroes)

czy muszą być Avendżersi? Ew. czy wszystko co powyższe (łącznie z dymaniem), ale bez super mocy, tylko w stylu:

Straceńcy - 1 - Początek rozgrywki - komiks.gildia.pl - komiks, recenzje, newsy, galerie, konkursy ?

Upadłych super-agentów to bym nawet podgryzła

Też bym chętnie w takie coś zagrał, bardziej mi się pierwsza opcja podoba (szkoda że nie zauważyłem tej rekrutacji jak była )

Proponowałbym albo jakieś ST ewentualnie wsparty na FATE czy jakimś innym spisie w czym postać dobra żeby MG znał umiejętności poszczególnych bohaterów albo zagrajmy na M&M.

Moce są fajne ale ograniczyłbym do jednego talentu bez summunów czy flexsible a bardziej szedł w umiejętności, wyszkolenie i sprzęt

Jak ktoś będzie chciał zrobić przygodę w stylu tego komiksu to też chętnie zagram
 
Brilchan jest offline