Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-02-2014, 21:31   #8
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
Cytat:
P.S. Znów, tak jak w Łakociach Starego Świata, włożyłem patyk w mrowisko. Temat stary, odgrzewany ale co tam, trzeba trochę dział ożywić i rozmowę sprowokować. Za błędy wybaczcie, 3 w nocy, czas iść spać.
Kiepska prowokacja, drogi VIX. :P Zafundowałeś mi taką ścianę tekstu, że właściwie nie mam do czego się odnieść, a i argumentów brak. Dałbym Ci reputka za naprawdę ciekawe informację, ale niestety system nie pozwala (zbyt dużo Ci ostatnio rozdałem). :P

Cytat:
Jak w Księdze Spaczenia znajdziecie, bogowie chaosu to nie są ''prawdziwi'' bogowie a jedynie potężne istoty magiczne zamieszkujące inne uniwersum i żywiące się emocjami.
Nie ma za to napisane jaka jest natura tychże istot. Być może Ralzar nadinterpretował parę informacji z bitewniaka, ale wpływ emocji na tworzenie bóstw ma w moim odczuciu sens. Może nie są w stylu bogów greckich mieszających się bezpośrednio w sprawy śmiertelników, ani też odpowiednikiem chrześcijańskiego Boga, ale myślę, że można śmiało uznać pewne potężne źródło energii w eterze bóstwem.
 
Warlock jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem