Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-02-2014, 23:45   #10
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
Cytat:
Widać za często chwaliłem twą nową sesją, ale każdy plus zasłużony był więc nie ma co gadać.
Ty mi tu nie słodź! Każdy wie, że sesja VIX to sztuka sama w sobie, a Warlock to marny prowokator.

Nad tym wątkiem to trzeba naprawdę pomyśleć. Coś ostatnio Warhammer zdycha na Last Innie (chociaż z drugiej strony mamy spory wysyp sesji w ciągu ostatniego miesiąca), a tyle jest ciekawych tematów do sprzeczek i okazji na zdobycie warna.

Wyznawać aktywnych bogów jak najbardziej warto, bo o rezultaty można doprosić się już za życia. Przydałaby się trzecia ręka bym mógł się bez potrzeby gimnastykowania po plecach podrapać, czy też nieco niżej.

Cytat:
Kto wie czy bogowie chaosu, którzy są nota bene potężnymi istotami z innego planu egzystencji, nie są bardziej boscy od prawdziwych bogów?
To zależy co rozumiemy przez słowo "boscy". Jeśli jest to miara potęgi, to raczej się nie zgodzę. W wyobraźni pojawia mi się obraz boga-ojca, władcy absolutnego, którego nie obchodzą harce jakiś tam drobnych bogów, a jeśli nabroją to ruszy cztery litery i doprowadzi ich do porządku.

Pradawnych widzę jak tytanów z uniwersum Warcrafta. Potrafią kształtować całe planety, dawać życie i wypleniać chaos, ale są zbyt zajęci tworzeniem świata, by bezpośrednio chronić swoje twory. Niestety moja widza na temat religii w Warhammerze jest dosyć uboga i to co napisałem to moje własne przemyślenia, aniżeli fakty.
 
Warlock jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem