Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-02-2007, 13:54   #6
Tułacz
 
Reputacja: 1 Tułacz ma wyłączoną reputację
Sony Rouler Przestrzeń kosmiczna

-Ja , ja oczywiście...ale jaki kurs ?-Kresting nie był za bardzo rozgarniętym człowiekiem, a ponadto nie podałeś miejsca do celowego.Stary pomagier który z daleka cuchnął petami potarł nerwowo twarz i poprawił podziurawiona zgniło zieloną kurtkę.
-Sony nie wiem jak nas znaleźli ale uważam ze warto do nich przystać a na pewno zrabować ten kontener.Ale kontenery wojskowe to ciężka spraw trzeba to robić szybko , wiedzieć gdzie sie pojawić i kiedy złupić i zniknąc nie można czekać w przestrzeni az będą lecieć, skontaktuj sie z twoim źródłem.- Odezwał sie Saul , barczysty ciemno skóry pilot.

***
Angelica , Corran , Rick T-6

Rick juz chciałeś opuścić kantynę gdy dosiadła sie dziewczyna o ciekawej urodzie, zaczęła cos mamrotać a zaraz za nią przyszedł kolejny wojskowy.Zaczołeś lekko sie denerwować , wiedziałeś ze żołnierz jest zmusozny do informowania o każdych pieniądzach jakie posiada, jeśli spytają za co to ?Będziesz wtedy wyłącznie na ich łasce lub może uda ci sie wymyślić jakieś kłamstewko , tak tyle razy sie wykręcałeś, na pewno sie uda.
Angelica twoje pytanie przeszło bez echa , po chwili dołączył do was Corrn. Postawiliście Ricka w sytuacji w której nie mógł was zignorować.
 
__________________
Zakon nadejście sesji Vengara. Przyłącz się!
Tułacz jest offline