Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-02-2014, 18:52   #5
Autumm
 
Autumm's Avatar
 
Reputacja: 1 Autumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Balcyl
Ja sam uważam, że wszyscy jesteśmy Powergamerami.
Cytat:
Napisał Autumm
Ale unikajmy generalizacji.
Kłania się czytanie ze zrozumieniem. Ja widać Tobie nie zależy na *dyskusji*, bo nie zadajesz sobie trudu nawet zobaczenia, do czego się odnosi moja wypowiedź, tylko od razu pokazujesz jaka ja jestem *głupia blondi* bo nie umiem zrozumieć pojęcia definicji. A tym czasem napisałam tylko żeby nie stawiać stwierdzeń takich jak "Wszyscy jesteśmy...". Bo jak wszyscy to nikt. Nie pisałam tego w kontekście definicju PG/MUN. Ba, nawet dałam osobny akapit, żeby było to wyraźne oddzielone. Ale co tam, po co się wysilać, skoro można od razu kogoś "poprawić"?

Zresztą, po raz kolejny raz - w innych tematach również odpowiedzi służą Ci tylko do tego, żeby się popisywać swoją wiedzą i "zarąbistą" postawą. Oraz poczania innych, jacy to są malutcy i głupiutcy.

Dlatego nie zamierzam brać dalej udziału w tej *rozmowie* a właściwie monologu i festiwalu dmuchania sobie ego. Jesteś super-mądry, to napisz felieton do odpowiedniego działu, a nie zakładaj kolejne tematy, w których możesz "błyszczeć".

EOT.
 
__________________
"Polecam inteligentną i terminową graczkę. I tylko graczkę. Jak z każdą kobietą - dyskusja jest bezcelowa - wie lepiej i ma rację nawet jak się myli." ~ by Aschaar [banned] 02.06.2014
Nieobecna 28.04 - 01.05!

Ostatnio edytowane przez Autumm : 08-02-2014 o 18:58.
Autumm jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem