Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-02-2014, 21:11   #8
Panicz
 
Panicz's Avatar
 
Reputacja: 1 Panicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputację
Kolego, rzecz nie jest w tym, czy się z Tobą zgadzam czy nie. Jestem daleki od krzywienia się na kogoś, kto ma taką, a nie inną koncepcję rozrywki. Wszystko spoko. Rzecz w tym, że jakkolwiek słuszne i dobre nie są w oczach nasze definicje, tak w sferze kulturowej, jaką RPG reprezentuje, nie ma uświęconej naukowości. Do tej Twojej matematyczno-geocentrycznej pewności się odnosiłem, a nie do jakości samej definicji.

Ale widząc Twój zapał chciałem nawet odnieść się do Twych definicyjnych nieścisłości, by pokazać, że i tu nie ma tabliczkowej pewności, a jest płynność... No, ale patrzę na zegarek i zaraz 20.30, a przy sobocie nie wypada być trzeźwym, do tego pisząc w internetach o rzucaniu kostką.

Pozdrawiam kordialnie.
 
Panicz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem