Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-02-2014, 15:29   #20
malahaj
 
malahaj's Avatar
 
Reputacja: 1 malahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputację
Cytat:
W końcu w grze chodzi o dobrą zabawę, a nie to co piszą na wikipediach czy innych artykułach o tym kogo i jak przezywają.
Zgadzam się w całej rozciągłości. Tu rozmawiamy o definicjach. Nie obrażam się, ani nie bronie, tylko "doprecyzowuje" definicje.

Cytat:
To co innego, bo nie dążysz do wygrania z innymi tylko odgrywasz postać.
Nie zgodzę się z tym. Zawsze dążę do "zwycięstwa", czy inaczej mówiąc wygranej. Praktycznie we wszystkich sesjach, w jakich brałem udział jako gracz, mogę określić, czy mi się to udało, czy nie. Choć przyznaje, że definicja owego "zwycięstwa" dla danej sesji/BG może być mocno nieokreślona i zmienić się w trakcie przygody.

BG definiuje, czym jest owa wygrana, ale zawsze jest. To czy w ramach dążenia do owego zwycięstwa, pozwalam sobie na działanie przeciw/kosztem innych BG i w jakim stopniu, jest tylko kwestą charakteru mojego BG. Pewnie dlatego, postaciami "złymi" gra mi się dużo przyjemniej
 
__________________
naturalne jak telekineza.
malahaj jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem