Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-02-2014, 19:38   #3
JaTuTylkoNaChwilę
 
JaTuTylkoNaChwilę's Avatar
 
Reputacja: 1 JaTuTylkoNaChwilę jest jak niezastąpione światło przewodnieJaTuTylkoNaChwilę jest jak niezastąpione światło przewodnieJaTuTylkoNaChwilę jest jak niezastąpione światło przewodnieJaTuTylkoNaChwilę jest jak niezastąpione światło przewodnieJaTuTylkoNaChwilę jest jak niezastąpione światło przewodnieJaTuTylkoNaChwilę jest jak niezastąpione światło przewodnieJaTuTylkoNaChwilę jest jak niezastąpione światło przewodnieJaTuTylkoNaChwilę jest jak niezastąpione światło przewodnieJaTuTylkoNaChwilę jest jak niezastąpione światło przewodnieJaTuTylkoNaChwilę jest jak niezastąpione światło przewodnieJaTuTylkoNaChwilę jest jak niezastąpione światło przewodnie
Chylę czoła. Tyle trudnych słówek w takiej ilości tekstu...

Nie wiem dlaczego przyjąłeś, że jestem za jakimś elitaryzmem. Może to dlatego, że nie widziałeś takich graczy, jakich widziałem i miałem na myśli ja. Niemniej chciałem zauważyć, że limity już z góry są narzucone. Przecież każde forum/MG określa universum, w jakim postacie się poruszają, niekiedy ich pochodzenie, czy element historii. Nigdy nie ma pełnej swobody. Idąc dalej...
Cytat:
Wszelkie limity odnośnie postów są kwestią INDYWIDUALNYCH ustaleń. Widzę, że to słowo elitarystom za często zastępują autorytarne twierdzenia typu "właściwy sposób na X, to..." Do tego niekiedy dochodzą też nakazy typu "jeśli chcesz X, to musisz..."
Z mojego straszliwie megalomańskiego punktu widzenia takie rzeczy nie przechodzą, ponieważ nadinterpretowałeś to, co ja napisałem wcześniej. Jasne, że każdy ma swój styl pisania, pewne zwroty, które używa często oraz małe błędy, często celowe, które nadają osobisty charakter jego postom. Proszę, niech każdy pisze, jak chce!

Właśnie złapałem się na tym, że piszę kolejnego bezsensownego posta. Kolega wyżej wymógł na mnie rozwinięcie swojej wypowiedzi, ponieważ ją nadinterpretował. To smutne, ponieważ chciałem tylko subiektywnie napisać, co mnie najbardziej boli w PBF. Jest to słabe użycie interpunkcji i nieznajomość stylistyki. Tylko i wyłącznie. Koniec i kropka. Przy czym nie podaję właściwych sposobów pisania, czy też nie wytykam sposobu prowadzenia bohaterów.

Przepraszam za te g*wno, które nieopatrznie nadrukowałem.
 
JaTuTylkoNaChwilę jest offline