Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-02-2014, 19:42   #4
Panicz
 
Panicz's Avatar
 
Reputacja: 1 Panicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputację
Teraz grasz takiego przeskakiwacza murów i płotów, który chce łączyć, a nie dzielić i w ogóle kocha konsensus, a dwa dni temu Ty się oburzałeś, że ktoś kwestionuje Twoją definicję 'power gamingu', która jest uświęcona boskim prawem. Kolega wyżej napisał, co go boli i nie wiem, w jaką formę miał to ubrać, żeby było wiadomo, że nie dyktuje Dekalogu, tylko wyraża własne zdanie. Się tak nie gorączkuj.

Ja go poniekąd rozumiem, bo w swoich sesjach nie robię konkursu kart. U znajomych, u których grałem też było to chyba mocno ograniczone, więc zawsze wpadają do sesji jednostki, które są - intencjonalnie lub nie - męczące, a niegrzecznym byłoby je, ot tak, ubijać. Na żywo możliwości weryfikacji są dużo większe, cała historia.
 
Panicz jest offline