Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-02-2014, 20:41   #8
Panicz
 
Panicz's Avatar
 
Reputacja: 1 Panicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Bakcyl Zobacz post
Zatem wynika tego jasno, że zastosowanie odpowiednich środków może wyeliminować większość problemów. Nie ma sensu mieć pretensji do innych o to, że samemu się ich nie stosuje.
Jeżeli taką formę rekrutacji przeprowadzasz, to liczysz się z konkretnym tego rezultatem. Więc albo trzeba zmienić metody, albo być na te rezultaty przygotowanym.
Mhm. Ja do nikogo o nic pretensji nie mam, napisałem tylko, żeby pozostać w temacie i może przybliżyć aspekt, o którym mówił przedmówca, a którego nie zrozumiałeś z początku. Mowa wszak w tym temacie o słabych stronach pebeefów.


Cytat:
Tego rodzaju trol jest łatwy do rozpoznania i bez problemu można go od razu zlikwidować. Gorzej z tymi ukrytymi w niuansach. Za przykład niech posłuży użytkowniczka Autumn, która na każdym kroku stara się mnie sprowokować, stosując ataki personalne niskich lotów. Po prostu ją ignoruję, bo nie uważam za sensowne zniżanie się do poziomu dyskusji, który reprezentuje jej zachowanie.
Ratunku, biją mnie Niemcy
 
Panicz jest offline