Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-02-2014, 20:59   #9
Bakcyl
Banned
 
Reputacja: 0 Bakcyl nie jest zbyt sławny w tych okolicachBakcyl nie jest zbyt sławny w tych okolicach
Cytat:
Mhm. Ja do nikogo o nic pretensji nie mam, napisałem tylko, żeby pozostać w temacie i może przybliżyć aspekt, o którym mówił przedmówca, a którego nie zrozumiałeś z początku. Mowa wszak w tym temacie o słabych stronach pebeefów.
W tym temacie jest mowa o bardzo wielu aspektach PBFów. Zaczęło się od malkontenctwa, skończyło na obszernej dyskusji o przedstawionych przez Averona punktach, a poszło potem o subiektywizmy.

Bardzo dobrze zrozumiałem ten aspekt, i poruszyłem jego temat w którymś z moich wcześniejszych postów. Ja natomiast skupiłem się na innym aspekcie. O czym też już wspominałem.

A listą życzeń poruszyłem temat komunikacji ogólnie, co też dotyczy PBF, ponieważ bez komunikacji nie może istnieć żadna forma rozrywki wieloosobowej.

Sądząc po przytoczonym przez Chwilę screenie, to utrafiłem.

EDIT:

I sądząc po twoim odniesieniu na temat wzmianki o postach Autumn dotyczących mojej osoby - także. Bowiem miała za to dostać warna. Teraz już chyba nazbierały by się trzy.
Troling skutecznie psuje relacje komunikacyjne. Tak mi się przynajmniej wydaje.
 
Bakcyl jest offline