Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-02-2014, 17:13   #9
Wojan
 
Wojan's Avatar
 
Reputacja: 1 Wojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodze
Bakcyl ja wiem, że w dzisiejszych czas wszystko jest relatywne, ale bez przesady. Tutaj chodzi o to, aby userzy określili się, czy są gotowi na niespodziewane i zaakceptowanie tego, czy nie. Tylko tyle i aż tyle.

Mike dokładnie o to mi chodzi, że w pbf-ie dla wielu ryzyko może być zbyt duże i odrzuci ich od sesji. Ludzie mogą poczuć się oszukani lub wystawieni do wiatru.
Dlatego pytam, jaka grupa osób byłaby gotowa uczestniczyć w sesji, gdy coś co określiłem mianem "niespodzianki" się wydarzyło. I mniejsza o realia. Nie chodzi o roztrząsanie konkretnej sytuacji, ani konkretnego złamanego schematu, czy sposobu mistrzowania. Chodzi o ogólne określenie się tak, jestem gotowy na niespodzianki, nie to nie dla mnie.
 
__________________
"Amnestia to jest dla złodziei, a my to jesteśmy Wojsko Polskie" mjr. Dekutowski ps. "Zapora"
"Świnie noszą koronę, orzeł w gównie tonie,
a czerwono białe płótno, porwał wiatr" Hans
Wojan jest offline