Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-02-2014, 15:26   #5
Slan
 
Reputacja: 1 Slan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputację
Marek zapalił skręta aby się wyluzować. Wyluzowywanie nie trwało jednak długo. Ulicą w jego stronę szła młoda policjantka. Gdy tylko ją zobaczył, czym prędzej zgasił papierosa, ale ta najwyraźniej coś zauważyła, bo podeszła do niego.
- A co my tu mamy? - zapytała uśmiechając się jadowicie.
Marek natychmiast wyczuł, że jest z nią coś nie tak. Ona także się zaniepokoiła i zmarszczyła brwi, ale zaraz rozległo się wycie wilka. Zaklęła pod nosem, bo musiała odebrać komórkę. Zaklęła drugi raz, rzuciła spojrzenie mówiące, jeszcze się spotkamy i odeszła.
- Oho, ten to miał pecha. Pierwszy patrol od roku i gówniarz się nadział. Hehe -pijaczki się podśmiewały, ale ledwo ich słuchał. Zrozumiał przekaz "Ja, Wolny od Gniewu, Filodoks z Dzieci Gai oznajmiam swoje przybycie na te tereny i proszę miejscową watahę o zgodę

Tymczasem Zbigniew musiał się chwilę nabiegać, zanim, mijając cmentarz dotarł do lasu położonego za przejazdem kolejowym. Gdy wrócił koło biedronki, usłyszał.
- Cholera, znowu Cyganie wzięli jakieś bydlę!
- To nie cygański, patrz jaki zadbany - mówili ludzie którzy go mijali. Jakiś menelpodszedł do niego i zaczął mówić cicho starając się ubrać obrożę.
- Chodź rękawiczko, chodź - mówił pieszczotliwie

W tym czasie Tomasz odebrał telefon.
- On tu był! - usłyszał głos pani Doroty, jego sekretarki od wszystkiego w firmie.
- Mikry tu przyszedł i groził mi nożem! Musiałam mu oddać pieniądze - Mikry był stróżem nocnym, dwódziestokilkuletinim facetem, ojcem czworga dzieci. Było mu go żal, ale gdy zaczął przychodzić podpity, musiał go zwolnić
 
__________________
Myśl tysiąckrotna to tysiąckroć powtórzone kłamstwo.
Myśl jednokrotna, to niewypowiedziana prawda...
Cisza nastanie.
Awatar Rilija
Slan jest offline