Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-02-2007, 21:17   #6
plenty
 
Reputacja: 1 plenty jest godny podziwuplenty jest godny podziwuplenty jest godny podziwuplenty jest godny podziwuplenty jest godny podziwuplenty jest godny podziwuplenty jest godny podziwuplenty jest godny podziwuplenty jest godny podziwuplenty jest godny podziwuplenty jest godny podziwu
Cytat:
Napisał Malekith
Odnośnie posta plenty'ego:

Ładnie, ładnie... To dla mnie ciekawe doświadczenie zobaczyć w postach mordki wykładowców z mojego wydziału, w tym dziekana Lemańczyka Ale pan prof. dr hab. Andrzej Rozkosz o ile mi wiadomo nie ma bladego pojęcia o SQL'u i informatyce praktycznej... to matematyk... od statystyki.
Wiem wiem... miał być Wojciech Rytter, ale on z Warszawy jest, sporo czasu za granicą spędził i poza tym zobaczyłem zdjęcie i... powiedzmy że mi wszystko razem nie przypasowało. A pan Rozkosz został wybrany ze względu na nazwisko, nomen omen pasujące do postaci , oraz właśnie funkcję prodziekana.

Przeleciałem dane o pracownikach katedry, i wybrałem pana Andrzeja ostatecznie.
Wprawdzie nie zna się on wybitnie na informatyce, ale moja postać nadrabia to własną wiedzą... a tematu przeprowadzonego wykładu szczęśliwie nie podałem, więc nawet ujdzie w zderzeniu z rzeczywistością

Taki bonusik:
Andrzej Rozkosz
Studia podyplomowe: w zakresie projektowania i eksploatacji sieci komputerowych, nauczania matematyki
Studia doktoranckie: w zakresie matematyki, informatyki
Dyscypliny KBN: matematyka, informatyka
A że nie zmyślam, można kliknąć tutaj .
Tutaj karykatura pana Andrzeja.
Konferencja z jego udziałem (referat o nauczniu informatyki)
W Toruniu nie znają właściwego języka

Darmowe korepetycje czekają też w tym roku studentów Wydziału Matematyki i Fizyki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Na początku I semestru studenci zdadzą test z podstaw przedmiotów. Kto nie przejdzie, będzie chodził na wykład "Matematyka elementarna". - Większość osób, które przyjmujemy, nadaje się na nasze studia, ale nie potrafi budować poprawnych zdań w języku matematycznym - wyjaśnia Andrzej Rozkosz, prodziekan wydziału.

Przychodzą ludzie bez szans


Dzięki za piwko, ale nadal nie do końca wiem o co w nich chodzi
Kasa bodaj za długość posta, a piwka od ludzi, ale jak i po co i skąd się biorą?

A ogólnie w Toruniu byłem kilka razy ledwie, choć pochodzę z Bydgoszczy , więc tylko na internecie mogę bazować. Kilku profesorów z mojego kierunku pracowało jednocześnie na UKW i w Toruniu. to się nasłuchałem , ale za mało to na sesję...

Redone ma nadal otwartą rekrutkę, o ile pamiętam, przyłącz się, będę miał od kogo realia ściągać :d
 
__________________
Samotny pośród ludzi wielu / skazany na wygnanie w świecie realnym, / w nierzeczywistości znajdę ukojenie... / żegnajcie!
plenty jest offline