Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-02-2014, 15:22   #15
Poker123
 
Poker123's Avatar
 
Reputacja: 1 Poker123 wkrótce będzie znanyPoker123 wkrótce będzie znanyPoker123 wkrótce będzie znanyPoker123 wkrótce będzie znanyPoker123 wkrótce będzie znanyPoker123 wkrótce będzie znanyPoker123 wkrótce będzie znanyPoker123 wkrótce będzie znanyPoker123 wkrótce będzie znanyPoker123 wkrótce będzie znanyPoker123 wkrótce będzie znany
Cao Cao - Lucas/Varylenar

Historia - ok

Umiejki:
- Inteligencja - To raczej będzie zależało od twoich umiejętności logicznego myślenia i wyobraźni. Ale jak chcesz mogę też częściowo cię na niektóre rzeczy naprowadzać.
- Podświadomość - uniknąć niebezpieczeństwa - To jest nie do końca jasne. Reszta ok.
(prościej było rozpisać co potrafi X a Y wtedy podświadomość była by bardziej zrozumiała) Ogólnikowo jest zrozumiałe.

Techniki:
- czytanie w myślach. - Tak jak i było w poprzednich aktach. Są osoby na którym można to zastosować i te drugie. ;D
reszta ok

W KP Brakuje elementu przejścia do tego świata, paswyki (można spróbować ja dostać), negatywów i ekwipunku.

Najważniejsze dla mnie jest powiązanie tego z miedzyświatem.
Poza tym wszystko jest ok.
Postać jest słaba nawet sporo ale to nie przeszkadza (mogę się nie przyczepić do negatywu)
Doślij resztę i wyjaśnij nieścisłości a wstawię accept.


Imoshi - Miraki "Christos" i Nanaph "Gubernator"

Swoją drogą sprytnie rozwiązałeś by wejść z tymi/tą postacią. Tyle że będziesz musiał się w jaki sposób pisać posty by dla czytelników było jasne co i jak.

Historia ok
Cele i marzenia. - Mało konkretne ale przejdzie.
"odnalezienie innych, którzy mogli się tu przedostać" - to do objaśnienia

Umiejętności/Zdolności Ok
Rozwinięte zmysły - to się jeszcze zobaczy. Jest ok. Tylko będę musiał się zastanowić czy dam radę to dobrze opisywać. Bo nigdy jakoś większej różnicy to nie robiło. Ale rozwinięty zmysł bólu brzmi kusząco. ;]

Techniki: Ok (i nazwy mogą pozostać)
Pasyw: tak jak mówiłem. Widzenie aur z późniejszą możliwością rozwoju.
Ekwipunek: także będzie ograniczony. Ale jak zwykle większej roli to nie gra.
Negatyw. ok

Wyjaśnienie:
Cytat:
Nie wiem czy jesteśmy nastawieni bardziej na coop, czy dopuszczasz pvp, ale wolę mieć kilka niespodzianek... (nie, żebym chciał na starcie powbijać noże w plecy drużyny)
Zależnie na kogo byś trafił, ale w większości "weteranów" twoja postać miała by przerąbane ;D
Nie wspominając o "tutejszych" (NPC).

KP - Accept




Co do ścieżki którą dziwnym trafem macie dość podobną. Jej rozwój widzę na podstawie zdobywania mocy od tutejszych Bytów. (by nie zdradzać o co chodzi). O ile w przypadku Varylenar-a "obraz zysków" jest dość jasny, o tyle Christos działa na trochę innej zasadzie. Sądzę więc że obraz waszych ścieżek będzie inny, ale co ciekawe będzie ze sobą kolidował. Jako że jeden będzie chciał zyskać moc, a drógi zyskać, bądź się jej pozbyć z tego świata.
Większy rozwój tej ścieżki najprawdopodobniej będzie przypadał na kolejny akt.

Aktualna liczba postaci: 8-9

(przewiduję 14 postaci, ale gdyby ktoś z "weteranów" nie planował drugiej postaci lub wiedział że nie da rady jej stworzyć, niech od razu uprzedzi. - limit nowych graczy się zwiększy.
O teraz KP nowych graczy przyjmuje pod znak "?". Czyli Informacja o jej przyjęciu pojawi się pod koniec rekrutacji. Na zasadzie wolnego miejsca lub powiększenia limitu (i zgodnie z kolejką nadesłanych). )
 
__________________
Kanbaru Suruga: Skoro nie cieszy cię zbereźna rozmowa z młodszą dziewczyną, jak masz zamiar przetrwać w społeczeństwie?
Poker123 jest offline