Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-02-2007, 21:45   #9
plenty
 
Reputacja: 1 plenty jest godny podziwuplenty jest godny podziwuplenty jest godny podziwuplenty jest godny podziwuplenty jest godny podziwuplenty jest godny podziwuplenty jest godny podziwuplenty jest godny podziwuplenty jest godny podziwuplenty jest godny podziwuplenty jest godny podziwu
Ja to mam pecha... oboje odpisaliście kiedy nadal edytowałem post... ten adres to faktycznie nie jego, ale przepisałem skądś podany jako adres domowy :/. poszukam może dalej...

A czepiaj się, przynajmniej sesja zyska! Dla mnie Toruń na zawsze pozostanie centrum wyznaniowym Religii Toruńsko-Katolickiej z jego świątobliwością T.R. na czele, oraz krajową ostoją H5N1

System nie jest trudny, ale podręcznik pokręcony jak kazirodcze dziecę progericznego rodzeństwa z Czarnobyla... Kartę postaci robiłem koło 12 godzin łącznie, grzebiąc po podręczniku (nie znalazłem indeksu - a jest, jak mi wykazała Redone). Druga karta to byłaby godzinka, albo i pół...

Nie wszystkie zasady znam na pamięć, bo jest tego masa... ale jak raz przeczytasz we właściwym kontekście (czyli idąc drogą zapętlających się czasem, wielokrotnych odsyłaczy), zapamiętujesz od razu, bo jest to dość intuicyjny system.

Z testami na forum będzie słabo - a poza tym i tak większość zależy od MG i jego interpretacji warunków towarzyszących testowi... dobra na sesję na żywca, ale IMO do pbf ciężka w zastosowaniu... więc i bez deklaracji Redone o unikaniu kości nie mogły by one nazbyt często gościć w postach
 
__________________
Samotny pośród ludzi wielu / skazany na wygnanie w świecie realnym, / w nierzeczywistości znajdę ukojenie... / żegnajcie!
plenty jest offline