Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-02-2014, 02:05   #10
Kawairashii
 
Kawairashii's Avatar
 
Reputacja: 1 Kawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znany
Mam oczywiście zamiar rozwinąć ten pomysł poprzez kompromisy. Tylko dla tego że nie ogłosiłam jeszcze dokończonej mechaniki, sprawa ta wydawać się może prosta jedynie dla mnie. Zamierzam uprościć system likwidacji postaci, poprzez ustawianie trzech statusów; naturalnie Śmierci, Śmierci przy kolejnym zranieniu który jest tymczasowy po odniesieniu pierwszej rany, użyciu niektórych zdolności, bądź bycia ofiarą innych, a także Szoku, który jest również statusem śmierci przy kolejnym zranieniu, jednakże ogranicza reakcje postaci do przyjmowania ciosów przez turę bądź dwie. Prędkość poruszania się postaci może być trochę trudny do przekształcenia bez zamieniania rozgrywki w grę planszową, ugodowym rozwiązaniem mogłoby być ograniczenie do jednego pomieszczenia na turę. Także, niezależnie czy akcja dzieje się na forum, czy na google docu, ~gdzie każdy może mieć własną przygodę~ mam nadzieję na jedną turę kończącą się na moim odpisie w poniedziałek i czwartek. Gdzie gracze mogą spokojnie odpisać na samym początku tygodnia, i pod jego koniec. Mały post z nie więcej niż czterema linijkami zdecydowanie wystarcza. Postaci stają i tak w bardzo określonej sytuacji ekstremalnej, nikła łączność, brak żywych na stacji, priorytety stają się oczywiste z biegiem czasu. Grupie pewnie zależeć będzie na dowiedzeniu się prawdy, odblokowaniu barykad, sprawdzeniu stacji, uruchamianie poszczególnych systemów, a gdy to się stanie, miejmy nadzieję że jeszcze ktoś będzie stał na nogach, gdy wśród grupy grasują obcy.

Edytuje ten post gdy tylko ukończę wstępną wersję umiejętności niezbędnych do tworzenia postaci.

Lista umiejętności tworzona w miedzyczasie.
https://docs.google.com/document/d/1...it?usp=sharing

Zachęcam do udzielania się w kwestii balansowania, jak i składania własnych sugestii.
 
__________________

Ostatnio edytowane przez Kawairashii : 20-02-2014 o 15:17.
Kawairashii jest offline