Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-02-2014, 20:28   #9
one_worm
 
one_worm's Avatar
 
Reputacja: 1 one_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputację
- Witam, jestem Tomasz Kciuk, właściciel firmy- Powiedziałem spokojnie- Jak...dojechałem najszybciej jak się dało. Czy można by poprosić o dokładnie....Dokładne powiedzenie tego, co się właściwe stało, tutaj?- Zapytałem się i spojrzałem to na sekretarkę to na policję- Jeżeli mogę w jakikolwiek sposób pomóc to jestem tutaj, chętny do współpracy. No i liczę na szybkie załatwienie sprawy. Państwo pozwolą do środka?- Zaoferowałem policjantom wejście do biura firmy. Pierwsze słowa jednak tego co usłyszałem nie bardzo mi się podobały. Oczywiście nie chciałem wywierać presji, ani też grozić policji ale jeśli nie będzie...efektów śledztwa to w sumie...miałem jedną, czy dwie sztuczki, by uprzykrzyć im życie i sprawić, by odechciało im się żyć. No i odzyskać skradzione pieniądze... Objąłem ramieniem swoją sekretarkę, chcąc zbudować w niej poczucie bezpieczeństwa
 
__________________
Do szczęścia potrzebuję tylko dwóch rzeczy. Władzy nad światem i jakiejś przekąski.

Ostatnio edytowane przez one_worm : 23-02-2014 o 21:33.
one_worm jest offline