Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-02-2014, 11:10   #5
Someirhle
 
Someirhle's Avatar
 
Reputacja: 1 Someirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputację
Dobra, jednak będzie Żołnierz, Wojownik. Wysłałem mechanikę na razie. Pominąłem ekwipunek, bo z opisu sesji wynika, że będzie specjalny, i znajomości, bo pewnie i tak nie będzie "powrotów do miasta". Jeśli mylę się w tych założeniach, chętnie poprawię.

Wszelkie sugestie dot. mechaniki bardzo mile widziane, łącznie z "nie jest źle, ale ja bym to zrobił inaczej". Nie mam za dużo doświadczenia z Neuro.

Częstotliwość postowania nie jest żadnym problemem. Myślę, że swobodnie utrzymam tempo. To wystukiwanie dłuższych tekstów stanowi problem - niejako techniczny, bo poza wszystkim lubię rozwlekle wręcz pisać i całkiem zgrabnie mi to wychodzi.

Część fabularna być może będzie przed weekendem, ale nie obiecuję na pewno.
 
__________________
Cogito ergo argh...!
Someirhle jest offline