Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-02-2007, 17:02   #6
Mazarian
 
Reputacja: 1 Mazarian to imię znane każdemuMazarian to imię znane każdemuMazarian to imię znane każdemuMazarian to imię znane każdemuMazarian to imię znane każdemuMazarian to imię znane każdemuMazarian to imię znane każdemuMazarian to imię znane każdemuMazarian to imię znane każdemuMazarian to imię znane każdemuMazarian to imię znane każdemu
Widzisz - zaczął Arcymag - Jesteś najlepszy w swoim fachu, no i oczywiście najdyskretniejszy. Spod kapelusza dało się dostrzec tylko dwoje świecących oczu. Mężczyzna podszedł do elfa przyjrzał mu się uważniej.

Kto ?? - padło pytanie - Jest tym razem twoim wybrańcem ??

Anorgyros rozwinął mapę, i pokazał jeden z księżyców Tyhona.

Jest tam pewien przedmiot, bardzo cenny - jego oczy wlepiły się w kapelusznika. - Nie chcę aby ktokolwiek przeszkadzał nam w poszukiwaniach.


Elf otworzył niewielką szkatułkę i podał mężczyźnie mały kawałek metalu.
- Tu masz wytyczne, wraz z listą osób które mogądla nas stanowić problem

- Rozumiem, że wszyscy mają zginąć - kapelusznik pokiwał głową - Czy też ktoś ma jednak przeżyć ??

***

Uspokój się Thanatosie i schowaj broń - głos arystokraty był delikatny ale stanowczy - To przyjaciel, pierwszy oficer na moim okręcie

Niewielka lampka stojąca na stoliku obok hrabiego zapłonęła nagle, oświetlając jego twarz. Wyglądał na zmęczonego i niewyspanego, miał podkrążone oczy.

Mam dla was propozycję - głos Antonio był cichy i zachrypły - Wybieram się na poszukiwanie rodzinnego skarbu który zaginął ponad sto lat temu. Dopiero niedawno udało mi się odcyfrować notatki mojego pradziadka dotyczące miejsca gdzie można odnaleźć ten przedmiot. Chcecie się wybrać razem ze mną w podróż ??
 
__________________
"Wiem czego się boisz czarnoksiężniku - śmierci.
Wtedy wszystkie twoje medale i odznaczenia będą już tylko nic nie wartymi symbolami a ty pyłem niesionym przez wiatr" Trian Ó Ellet
Mazarian jest offline