Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-02-2014, 15:25   #1
valtharys
 
valtharys's Avatar
 
[WFRP 2ed.] W sieci złaNie minęło pół roku jak Archaon, Pan Końca Czasów został pokonany i zmuszony do odwrotu. Imperium ranne, krwawiące i borykające się z niedobitkami resztek Chaosu wciąż jest zmuszone walczyć o przetrwanie i spokój. Wiele miast, wsi uległo całkowitemu zniszczeniu lub trwa ich powolna i mozolna odbudowa. Wielu ludzi straciło dach nad głową, cały majątek, rodzinę więc ruszyli w świat szukając “lepszego jutra”. Część z nich skierowała swój wzrok ku Mrocznym Bóstwom licząc na “zbawienie”, ochronę czy potęgę, którą kuszą ich siły zła. Tak więc poza zewnętrznym wrogiem nadchodzi groźniejszy...wewnętrzny. Lecz obecne czasy dają szansę także na łatwy zarobek. Grabieże, służba u prywatnych panów jako ochroniarze czy mordy do wynajęcia sprawiają, że mimo nędzy złota korona kręci się.
To sprawiło że, po świecie podróżuje coraz więcej awanturników, łowców nagród, najemników goniących za złotem i przygodą. To właśnie tacy ludzie trafili do Felde. Mała dziura, położona nie daleko Wolfenburga, nie wyróżniała się niczym od innych dziur tego typu. Kilkanaście, może kilkadziesiąt chałup,i prosty lud pragnący przeżyć kolejny mroczny dzień, oraz jedna zwykła karczma. “Złoty knur”, bo ów ten przybytek, tak się zwał gościł pod strzechą tych, których mroźna zima dopadła.

I tu zaczyna się opowieść ….


***
Parę słów o wymaganiach

Witam wszystkich w mojej kolejnej rekrutacji na LI do 2ed. Warhammera.

1. Mechanika będzie oparta wyłącznie na 2-ej edycji Warhammera.

2. Profesja podstawowa (darmowe rozwinięcie + 500 Pdków).

3. Historię postaci wraz z KP mechaniczną proszę słać na PW lub wrzucić mi link do google doca. Historia nie musi być długa. Może być nawet w punktach, jednakże zastrzegam dwie rzeczy:

- muszę poznać postać. Poczuć ją. Znać jej słabe, mocne strony. Jakie ma cele w życiu. Coś o jej przeszłości. Chcę wiedzieć dla jakiej postaci będę tworzył świat.

- gracze, którzy są nowi i nie grali jeszcze na LI proszę by dali próbkę (min połowa A4) swoich umiejętności twórczych (może być nawet opis jak krowa stawia placek na łące)

4. Posty pojawiają się w systemie 4-2 czyli cztery dni dla was, dwa dni dla mnie oczywiście jak skończycie swoja partię szybciej (każdy po poście) to z chęcią odpiszę przed terminem.

5. Przewiduję miejsca dla około 5 osób. Liczy się pomysł, koncept na postać a nie kolejność zgłoszeń.

6. Jeśli chodzi o walkę czy inne kwestie mechaniczne - ja rzucam przed monitorem, po tym jak zadeklarujecie swoje działanie/a. To, czy większy nacisk położymy na storytelling czy mechanikę, to zadecydujemy już w gronie wybranych.

7. Google doc - może być ale nie musi - do walki jako miejsca deklaracji bym go przewidział, dialogów między graczami/NPC’ami.

8. Nie ma PS ani PP - trup to trup a Bogowie u mnie są okrutni.

Pełnoletność jest wymagana. Sesja będzie krwawa i będzie zawierać wulgaryzmy. Przemoc i gwałt będzie dość powszechny i nie chcę by później ktoś miał do mnie pretensje o treść sesji. Nie każdy przeżyje, może zdarzyć PvP (uprzedzam). Kto ma pytania niech pyta.

Rekrutacja trwa tydzień od dziś.

Email: valtharys@gmail.com

GG: 4401858 (w godz 8-16.30)
 
__________________
Dzięki za 7 lat wspólnej zabawy:-)
valtharys jest offline