Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-02-2014, 15:55   #14
Andamant
 
Reputacja: 1 Andamant ma w sobie cośAndamant ma w sobie cośAndamant ma w sobie cośAndamant ma w sobie cośAndamant ma w sobie cośAndamant ma w sobie cośAndamant ma w sobie cośAndamant ma w sobie cośAndamant ma w sobie cośAndamant ma w sobie cośAndamant ma w sobie coś
Do wyznaczonego terminu, albo aż co najmniej 4 osoby przyślą karty, które rozpoczną grę od razu po przyjęciu. Ewentualnych spóźnialskich, mogę dołączyć później, to też mam zaplanowane.

Mam pewną propozycję. W głównym moim zamierzoniu miał to być npc sterowany przez MG, czyli przeze mnie, jednak doszedłem do wniosku że to może znacznie uatrakcyjnić zabawę.

Jeśli ktoś lubi niespodzianki i chciałby zrobić sobie odskocznię od zwykłych postaci niech napisze do mnie na PW i nie ogłasza tego w temacie. Trzeba pamiętać, że jeśli ochotnik się do mnie zgłosi, automatycznie wyraża zgodę na to aby zagrał jasno określonym przeze mnie typem postaci. Kto pierwszy ten lepszy. Jeśli ktoś przegapi swoją szansę i napisze w tej sprawie do mnie za późno, to tylko poinformuję że niestety ta rola jest już zajęta. I nie, to nie będzie Czarny Magister Bors.
 
Andamant jest offline