Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-03-2014, 18:41   #10
Wojan
 
Wojan's Avatar
 
Reputacja: 1 Wojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodze
- Panie Omnis - Sterwitz położył głęboki akcent na pseudonim swego rozmówcy - Każdy ma sekrety i tajemnice, które kryje przed światem. Choćby i pan. Dlatego nigdy nie zdradził pan prasie i opinii publicznej swego imienia. Ludzie maja prawo wiedzieć, komu zawdzięczają spokój i bezpieczeństwo w mieście. Prawda? A pan skryty za maską i pseudonimem, nie pozwala się do siebie zbliżyć. Podobnie i ja cenie sobie prywatność. Zna pan powiedzenie "mój dom, to moja twierdza"? Jestem wierny tej zasadzie. Zapewniam pana, że w moim domu nie ma żadnych śladów mogących doprowadzić do porywacza mojej córki. Zginęła ona w kinie i tam trzeba szukać śladów, a nie w moim domu, czy pokoju córki. Żeby jednak pokazać panu moją dobrą wolę i chęć współpracy, to powiem panu, że nie zatrudniałem w ostatnim czasie nikogo nowego. Tutaj proszę lista personelu pracująca w moim domu. Możecie sobie z nimi porozmawiać ile chcecie, byle nie na terenie mojego domu. Naprawdę proponuje skupić się na tym, co najważniejsze, a nie na wypełnianiu tajnych rozkazów Law. Szpiegostwo jest w tym kraju karane i proszę o tym pamiętać.

Lista, którą Omnisowi wręczył Sterwitz była wyjątkowo krótka. Tylko kilka nazwiska, a znając jego upodobanie do luksusu oraz wielkość posiadłości powinna być ona dużo większa.


"Lista personelu w domu Sterwitza"
Susan Limbor - sprzątaczka;
Kathy Hill - sprzątaczka i pokojówka;
Peter Salivan - majordomus;
Mark Frederickson - ogrodnik i złotarączka;
Rebecca Thompson - kucharka;
Derek Magnus - lokaj;
Tom Jelly - chłopiec na posyłki;


Słysząc pytanie Johnsona, Sterwitz popatrzył na niego krzywo:
- A pan to jest jakimś wróżbitą, czy innym jasnowidzem? Nie wiedziałem, że Law otacza się szarlatanami, he he.
 
__________________
"Amnestia to jest dla złodziei, a my to jesteśmy Wojsko Polskie" mjr. Dekutowski ps. "Zapora"
"Świnie noszą koronę, orzeł w gównie tonie,
a czerwono białe płótno, porwał wiatr" Hans

Ostatnio edytowane przez Wojan : 03-03-2014 o 18:43.
Wojan jest offline