Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-03-2014, 23:55   #1
Alien_XIII
 
Alien_XIII's Avatar
 
Reputacja: 1 Alien_XIII ma w sobie cośAlien_XIII ma w sobie cośAlien_XIII ma w sobie cośAlien_XIII ma w sobie cośAlien_XIII ma w sobie cośAlien_XIII ma w sobie cośAlien_XIII ma w sobie cośAlien_XIII ma w sobie cośAlien_XIII ma w sobie cośAlien_XIII ma w sobie cośAlien_XIII ma w sobie coś
[Autorski fantasy +18] Słudzy Kerdes

Pamiętasz?
Kiedy byłeś dzieckiem straszono cię opowieściami o Mrocznych Elfach.
Potwornych istotach żyjących pod ziemią, które są zupełnym przeciwieństwem dostojnych elfów. Brutalne i sadystyczne. Lubujące się w cierpieniu innych.
Pamiętasz jak mówiono ci, że są tam kreatury z koszmarów?
Przedziwne istoty żyjące tylko po to, by torturować ofiarę nim ją pożrą.
Muszę cię zasmucić. Te historie były prawdziwe.
Przekonałeś się o tym bardzo szybko, gdyż popadłeś w niewolę...

Żyjesz tu i pracujesz dla nich. Wykonujesz najgorsze możliwe zadania.
Jesteś nikim i nikt się tobą nie przejmuje.
Ciało musi wytrzymać potworny wysiłek fizyczny, gdy umysł musi trzymać się resztek nadziei, by nie oszaleć.

Ciemność stała się twoją egzystencją.
Twoje słabe oczy nie są stworzone do życia bez słońca.
Żyjesz tylko dlatego, bo wierzysz.
Wierzysz z całych sił, że będziesz wolny...


Poszukuję trzech graczy do grania niewolników w podziemnym świecie.
Różnic między standardowymi mrocznymi elfami znanymi chocby z DnD, a moimi jest niewiele.
Wyglądowo i zachowaniem są bardzo podobne, choć u mnie staram się im nadać więcej realizmu.
Tak czy inaczej usuńcie z pamięci wszelką wiedzę na ich temat, gdyż wasza postać będzie wiedziała tyle ile się nauczyła podczas życia niewolniczego.
Ile już tam żyjecie zależy tylko od was. Może to być ktoś kto siedzi tam już pół życia, a może być świeżo dostarczony.
Bardzo mi zależy na mocno rozrysowanej postaci. Chce wiedzieć jaka ta osoba jest, co siedzi w jej głowie, czego pragnie, o czym marzy, jak się będzie zachowywać w niewoli.
Chcę, żeby postacie miały jakąś duszę.
Jakby nie było bez tego ciężko jest grać storytelling, gdyż kostek raczej nie będę używał. (Chyba, że będę miał kaprys)

Grać będziemy pisząc na forum w standardowy sposób czyli przemyślenia kursywą
-dialogi od myslników, etc

Karty postaci proszę wysyłać PMem. W razie pytań jestem dostępny na GG: 6382720

Rekrutka trwać będzie jakiś tydzień
 
__________________
Great men are forged in fire
it is the privilege of lesser men to light the flame
Alien_XIII jest offline