Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-03-2014, 00:06   #2
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Widząc kosmitę z powrotem w swoim salonie i jego zabawną reakcje Tony nie mógł się powstrzymać i roześmiał się w głos - Nie, wygłupiaj się! Tamto była zupełnie odmienna sytuacja! Wtedy o mało nie wsadzili mnie w kaftan ale za drugim razem miałem już świadków i dane na potwierdzenie swoich słów - Wyjaśnił.

- W sumie przyjąłeś prawidłowe założenia bo Natasza rzeczywiście proponowała cię obezwładnić. W każdym razie cieszę się że mimo wszystko się nie zabiłeś i postanowiłeś mnie znów odwiedzić, choć przygotowałem dla ciebie niespodziankę która dla odmiany będzie przyjemna, swoją drogą pasuje ci nowy styl ubioru - Geniusz wydawał się odmieniony tryskający energią i pozytywnie nastawiony do świata.

Zaprowadził go przed błękitną zbroje stylizowaną podług zewnętrznego wyglądu TARDIS, miała ten sam kolor ciemnego błękitu napis "Police Box" oraz koguta na głowie. Do tego stylizowano ją na garnitur

- Wiem, nie używasz broni, dlatego wyeliminowałem z niej wszystko co można by użyć w tym charakterze. Nie ma nawet repulsorów odpychających, ani nanobotów które można przeprogramować. Brak również hydraulicznego wspomagania mięśni więc całość jest zrobiona z super lekkiego i wytrzymałego stopu. Ale dość o tym czego nie ma! Najważniejszą funkcją twojej zbroi jest bariera ochronna przed Power Cosmic technologię tą przekazała mi Sexy bo "jej złodziej jest na tyle lekkomyślny żeby z niej wybiegać zamiast korzystać z ochrony jaką mu zapewniam" . Więc zadbałem o to żeby ci ochrony nie zabrakło - Z zaciekawieniem obserwował reakcje na tą drobinę informacji jednak szybko podjął

- Po za tym, są tam tarczę energetyczne i w pełni funkcjonalna baza danych. Mam nadzieje że ci się spodoba głowiłem się cały tydzień jak zaprojektować to w taki sposób że by było to jedynie ozdobnym kombinezonem przeciwpromiennym i wiele by dla mnie znaczyło gdybyś przyjął ode mnie ten drobny wyraz wdzięczności za uratowanie naszego wymiaru - Stark był wyraźnie dumny ze swego najnowszego dzieła.

- Jeżeli mimo wszystko chcesz odmówić to pozwól mi chociaż wymontować napierśnik, dopóki będziesz go nosił będzie się wokół ciebie roztaczać pole ochronne- Chociaż taka perspektywa podobała mu się dużo mniej potrafił zrozumieć że nie każdy czuł się komfortowo w blaszanej puszce.

- Czy chciałbyś poznać Nicka ? Razem z Amadeuszem staraliśmy się ograniczyć informacje o tobie do minimum, gdyż obawiałem się że uznają cię za zagrożenie i stworzą jakąś broń. Wydaje mi się że powinieneś sam zdecydować ile informacji zechcesz im udzielić - poinformował Władce Czasu.

- No i jestem ci winny osobiste podziękowania, twojej pojawienie się pomogło mi się nieco naprostować, jestem na dobrej drodze do odzyskania mojej dawnej pozycji. Udało mi się pogodzić z przyjaciółmi, odzyskać członkostwo w Avengers i nieco władzy w firmie! Cóż, więc mogę dla ciebie zrobić przyjacielu teraz gdy wyzbyłeś się myśli samobójczych i nabrałeś nieco stylu ? Czyżbyś chciał jednak skorzystać z oferty wakacji w naszym wymiarze ? A może jednak postanowiłeś dołączyć do naszej wesołej gromadki? Obie oferty są wciąż aktualne - Spytał radośnie.
 
Brilchan jest offline