Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-03-2014, 16:30   #4
Leminkainen
 
Leminkainen's Avatar
 
Reputacja: 1 Leminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputację
Sloan pokiwał głową
-Myśliwy się zawsze przyda. Dobrze jest czasem urozmaicić menu jakimś świeżym mięsem.
Potem przeniósł wzrok na Tommiego
-Widzę że nie marnowałeś czasu... Mam nadzieję że twoje doświadczenie nie będzie niezbędne ale sam wiesz jak jest. No ale z tego co widzę nie masz jeszcze ekwipunku. Sloan rozejrzał się po blacie po czym podniósł cienki bloczek kart
-Mam, tu macie karty na firmową zniżkę do arsenału powinna pomóc coś zaradzić na wasze braki w ekwipunku. Nie bójcie się wydać wszystkiego co macie, wikt i opierunek na najbliższe tygodnie macie zapewniony. Jak dojedziemy do jakiegoś przyjaznego miasta to mam środki żeby odpalić wam część wypłaty żebyście mogli zrobić zakupy
 
Leminkainen jest offline