Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-03-2014, 21:43   #4
Zombianna
Elitarystyczny Nowotwór
 
Zombianna's Avatar
 
Reputacja: 1 Zombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputację
Dzieńdobry cześć i czołem


Cytat:
PDki wolicie bym rozdawał podczas sesji czy po zakończeniu jakiejś jego części (ważniejszej) ?
Co pewien etap, tak będzie logiczniej.



Cytat:
wolicie większy nacisk na storytelling czy mechanikę ?
Jestem za storytellingiem. Mechanika podczas walk, koniecznych testów itd. Bez rzutów na każdym kroku, typu "czy po zjedzeniu tego podejrzanego gulaszu postać X dostanie biegunki..."
Zresztą odbierać demonetce radość z toczenia kości ku naszej zgubie? Toż to by było barbarzyństwo


Emm, ten no...na chwilę obecną pytań z mojej strony brak. Jak coś się przypomni to na bieżąco będę Cię męczyć
 
__________________
Jeśli w sesji strony tematu sesji przybywają w postępie arytmetycznym a strony komentarzy w postępie geometrycznym, prawdopodobieństwo że sesja spadnie z rowerka wynosi ponad 99% - I prawo PBFowania Leminkainena
Zombianna jest offline