Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-03-2014, 11:33   #10
Someirhle
 
Someirhle's Avatar
 
Reputacja: 1 Someirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputację
Tommy rzucił okiem na przypinkę. W połączeniu z tym, jak szybko facet przeszedł do rzeczy, było jasne, że bardzo poważnie traktuje swoją robotę. Dalsze pogaduchy mogły go raczej wkurwic, niż coś pomóc. Niemniej jednak wyraźnie był fachowcem, a porada speca od broni to też pewna gratka.
- Cóż, ja przez płuca, jakieś toksyczne świństwo... Ale jak będę mógł to wrócę. Póki co, robię co mogę. - wtrącił jeszcze szybko, już poważniej, żeby nie wyjść na dezertera. A potem zupełnie serio wziął się za dobór broni. - Wolałbym broń samopowtarzalną, głupio umierać szarpiąc się z zamkiem. Ale dużo zależy od tego, ile mogę do tego dostać tutaj amunicji. Przede wszystkim zależy mi na czymś pewnym, żeby mi się nie zacięło w złym momencie i nie wybrzydzalo za bardzo przy gorszej amunicji. Druga sprawa, to żeby jak już coś trafię, to żebym nie musiał poprawiać. No i fajnie by było móc przymontować do tego jakiś bagnet, ale to już luks. -
 
__________________
Cogito ergo argh...!

Ostatnio edytowane przez Someirhle : 07-03-2014 o 18:41.
Someirhle jest offline