Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-03-2014, 00:02   #1
Inferian
 
Inferian's Avatar
 
Reputacja: 1 Inferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputację
[Komentarze] - Kto jest kim?

Witam Was moi mili gracze

W pierwszym poście zapraszam do przedstawienia się (mogę podpowiedzieć, że może to być w różne sposoby, czy to będziecie mówić między sobą, czy będzie to opis postaci, czy też może zapoznawanie się z mieszczaninami, ale to sami wiecie), macie tutaj otwartą drogę, multum możliwości, każda postać w tym świecie jest żywa i z każdą można rozmawiać no i oczywiście się czegoś dowiedzieć. Pierwszy post jakie wrzucam to ten co przy rekrutacji.
Nie otwieram doca bo w założeniu tej sesji jest praca bez niego, wszelkie pytania proszę kierować tutaj w komentarzach bądź na wiadomość prywatną, będę starał się jak najszybciej odpowiadać, czy to w kwestii jakichś nie ścisłości, czy to pomocy w kreowaniu świata (postaci, miejsca itp.) a tak na prawdę daję tutaj wolną wolę, jedyne co należy brać po uwagę to świat tworzony przez innych tak aby się to wszystko ze sobą pokrywało, będę tak jak pisałem wcześniej starał się odpisywać na posty, które tego wymagają, ale co około 5 dni będę posówał sesję do przodu, tak aby ciągle coś się działo. Jeśli chcecie prowadzić dialog z jakąs postacią, możecie prowadzić go w sesji, albo pisać do mnie abym dał już wam gotową jej odpowiedź, co kto woli, jestem dość otwarty na wszystkie ewentualności, aby tylko nam się dobrze grało.

Karta postaci w panelu sesji

Z nią wiąże się promocja. Poprawne przeniesienie naszej postaci do KP w panelu sesji zaraz na starcie (w woli ścisłości w ciągu 3 dni) da nam bowiem darmowe 100pd, które można będzie wykożystać po 3 dniu, gdy to zobaczę kto wypełnił, a kto nie.

Tak więc śmiało pisać i pytać się, aby więc wena twórcza mi jak i Wam sprzyjała.

Pozdrawiam i życze miłej zabawy
 

Ostatnio edytowane przez Inferian : 10-03-2014 o 00:21.
Inferian jest offline