Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-03-2014, 13:03   #7
Inferian
 
Inferian's Avatar
 
Reputacja: 1 Inferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputację
Więc tak się zastanawiam i jak tu udzielić odopiedzi na postawione pytania. Myślę, że gdybym tak tutaj udzielił to bym zdradził za dużo tajemnicy czy też te rzeczy o które bohater nie zapytał. Dlatego też proszę pisać na wiadomość prywatną kogo pytacie w grze (np. karczmarz, mieszczanin, może jakiś konkretny ktoś, strażnik itp.) i o co dokładnie, w tej sposób udzielę konkretnej odpowiedzi, którą możecie zawrzeć w swoich postach. Czy jak uważacie? Bo zastanawiam się co będzie najlepiej.

Już trzech graczy rozpoczeło rozmowę z ludzmi Ulli, Kerm oraz Andamant.
W tej chwili odbywało się to na podstawie wiadomości prywatnych, nie wiem jak uważacie czy tak wygodnie czy nie? Wiem, że w ten sposób wiele muszę powtarzać i robić to na zasadzie, że od nowa pisze, bo jeśli podchodzicie do np. karczmarza i osobno się pytacie to zawsze coś odpowie, będzie to zazwyczaj to samo bądz podobne zależy o co zapytacie ale innnymi słowami opisane.

Założenie jest, że bez googleDoc, ale jeśli jednak będziecie uważać, że mozę być wygodniej z, to zastanowimy się podejmiemy decyzję razem. Ja widzę wielkie zalety tego no i jakieś tam wady, ale to zawsze są, nawet tak.

Grałem z docem u Ulliego i mi się podobało, tylko ważne jest aby gracze wchodzili i brali aktywny udział w rozgrywce.
 

Ostatnio edytowane przez Inferian : 10-03-2014 o 22:46.
Inferian jest offline