Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-02-2007, 16:33   #10
g_o_l_d
 
g_o_l_d's Avatar
 
Reputacja: 1 g_o_l_d wkrótce będzie znanyg_o_l_d wkrótce będzie znanyg_o_l_d wkrótce będzie znanyg_o_l_d wkrótce będzie znanyg_o_l_d wkrótce będzie znanyg_o_l_d wkrótce będzie znanyg_o_l_d wkrótce będzie znanyg_o_l_d wkrótce będzie znanyg_o_l_d wkrótce będzie znanyg_o_l_d wkrótce będzie znanyg_o_l_d wkrótce będzie znany
Cytat:
No to będę działał, mam nadzieje, że chociaż do soboty wieczora mam czas?
Spokojnie Merill Zaczniemy grę dopiero wtedy, gdy dostaniem minimum cztery ekscentryczne postacie z wyśmienitą biografią

Cytat:
Cóż... sesja wygląda naprawdę fantastycznie... i jak tylko przeczytałam nabrałam wielkiej ochoty na przyłączenie się (elfi łotrzyk).
Rozsądek jednak wziął górę - gram w 2 sesjach teraz, a ponieważ jestem na forum od - względnie - niedawna obawiam się że roztrojenia jaźni mogę nie przetrzymać.
Bardzo nas cieszy, że doceniłaś trud, który wkładam z Markusem w tą sesje. Ubolewamy jednocześnie nad tym, że nie weźmiesz w niej udziału. Czym jest dobra sesja bez kobiecej ręki, ale miejmy nadzieje, że takowej nie zabraknie. Pozdrawiam.




Dziennika Sominusa Obieżysfera
(Spisany misternym kaligraficznym pismem, uwięzionym w opasłym tomisku, które naruszył ząb czasu)

12 Eleasis 1372 RD

„Wybornie! Nareszcie znalazłem tu odpowiedni kąt, aby zrzucić ze starych barków ciężar tobołka i napisać choćby notę w moim dzienniku. Doprawdy, nie było to łatwe, w tym przybytku zębatych kół. Wszędzie dziwaczne mechanizmy, lunety i chmary konstruktów. Próżno szukać tu spokoju, nie mówiąc już o bezpieczeństwie."

19 Eleasis 1372 RD

„Pół dnia szukałem miejsca, w którym zostawiłem dziennik. Na razie spokojnie, lecz mimo to co noc rzucam ”Alarm”, tak na wszelki wypadek. Tym czasowo badam wschodni skrzydło, wydaje się dziwne. Zbiera się tam jakaś grupka osób. Może to merkanci?”

24 Eleasis 1372 RD

„On za mną szedł. Słyszałem jego kroki Może jestem stary, ale nie jestem głupi. Zgubiłem go na schodach do drugiego poziomu. Anomar! Gaszę świecę, za drzwiami słychać kroki.”

4 Eleint 1372 RD

„Dekadzień spędzony w ciemnościach, nie wiem gdzie jestem. Gdzie moja magiczna księga, bez niej nie wrócę! To trykanie doprowadza mnie do szału! Co mam robić, jak się stąd się wydostać. Nie to Obserwatorium pokonało wielu ale nie mnie! NIE MNIE!


(te wpisy nie maja już dat)
„To moja ręka. Ruszam ręką. Moja ręka... Moje palce. O mój palec! Jak ja się za tobą stęskniłem! Jak to było?.... Moja żywa ręka jest taka posłuszna. Robi wszystko, co pomyśli głowa. Ciebie nazwę Kciuk, a ciebie Wskazujący... Ważna notatka: Wskakujący pokazywał na pana. Ukarać...

(pismo zaczyna robić się coraz mniej czytelne)
„Tic tic tic cyk tik tik tik łup tik tik tik....
 
__________________
Nie wierzę w cuda, ja na nie liczę...

Dreamfall by Markus & g_o_l_d

Ostatnio edytowane przez g_o_l_d : 14-04-2007 o 11:07.
g_o_l_d jest offline