Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-03-2014, 17:59   #4
SWAT
 
SWAT's Avatar
 
Reputacja: 11248 SWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputację
@ Pipboy79

Zaczęło się w roku 2015, pierwsze ogniska w Azji i Afryce, w 2016 plaga doszła do Europy. Do 2017 USA czuło się bezpieczne i było silnie odizolowane. W tym samym roku Europa zaczęła robić postępy w eliminacji żywych trupów, a USA wręcz przeciwnie.

Ludzi jest mało, ale wydaje się że jest sporo, bo w końcu to tylko piętrowy parking. W szpitalu są żywe trupy, więc on zamieszkały nie jest.
Ale jak napisałem - to największe takie skupisko w Chicago, a więc liczba ta oscyluje w granicy 200 osób.

Wiadomo, żołnierze utrzymują kontakt radiowy z conajmniej pięcioma takimi siedliskami jak wasze. Okazyjnie w eterze pojawiają się inne, lecz sygnał szybko się urywa.

Mechanika... No, dałem coś takiego, ale jak napisałem nie będę do niej przykładał wielkiej uwagi. Tylko w kwestiach bardzo spornych.
I tak np. na czynność wymagającej siły trzy rzuty k12 -> średnia z nich niższa od wartości atrybutu = zdany test.
Podobnie wyglądają umiejętności, ale wyzbyłem się procentów. I tak, umiejętności wybitne dostaną na start wart. 10. Średnie po 7. Kiepskie po 3. Pozostałe 5. I tak samo trzy rzuty, średnia itd.
Nigdy zwolennikiem skomplikowanych rozwiązań nie byłem.

@piotrek.ghost

To zależy. Dialogi to dialogi i posty raczej długie nie będą niż kilka linijek. Jak będzie trzeba poopisywać, to napiszecie tyle ile uznacie za stosowne. Nie nakładam minimalnego limitu, ale maksymalnie w pół A4 wordowskiej uda się chyba zawrzeć kluczowe dla danej postaci sprawy.

EDIT: W rekrutację i moją odpowiedź wkradł się błąd. Chodziło mi o kość K10, nie K12
 
__________________
Po prostu być, iść tam gdzie masz iść.
Po prostu być, urzeczywistniać sny.
Po prostu być, żyć tak jak chcesz żyć.
Po prostu być, po prostu być.

Ostatnio edytowane przez SWAT : 19-03-2014 o 14:51.
SWAT jest offline