Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-03-2014, 19:59   #3
Fielus
 
Fielus's Avatar
 
Reputacja: 1 Fielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodze
Bill faktycznie nie spał jeszcze. Szarą szmatką przecierał gliniane i blaszane kubki. Mimo, że gwar rozmów ustał, karczma "Pod Koziołkiem" nie była wyludniona. Przy jednym ze stolików w głębi sali siedział wytwornie ubrany mężczyzna, obserwujący sień z cynicznym, drapieżnym uśmiechem, malującym się na twarzy. Na palcu nosił srebrny sygnet pieczętny, co pozwalało klasyfikować go jako szlachetnie urodzonego.
Stolik blisko drzwi zajęło dwóch młodych mężczyzn. Ubrani byli w znoszone stroje podróżne, przez oparcie krzeseł przewiesili bure płaszcze, a ponadto jeden z nich - jasnowłosy, o marsowym wyrazie twarzy - oparł o swoje krzesło stalowy półtorak. Jego kamrat - rudzielec wyglądający jakby zaraz miał wybuchnąć szaleńczym śmiechem - karmił siedzącego mu na ramieniu dużego sokoła.
Ostatnią z obecnych w sieni osób była kobieta, wyraźnie odcinająca się od tła dzięki białemu odzieniu - płóciennej koszuli i mocnych spodniach. Długie, błyszczące czarne fale włosów puściła luźno na plecy.

Gdy tylko karczmarz zauważył schodzącą z piętra Mirandę ruszył w jej stronę.
- Nic ci nie jest?- Zapytał.- Nie spodziewałem się znaleźć jeszcze kogoś z Caven, większość uchodźców pojawiła się zaraz po zniszczeniu wioski...-
 
__________________
" - Elfy! Do mnie elfy! Do mnie bracia! Genasi mają kłopoty! Do mnie, wy psy bez krzty osobowości! Na wroga!"
~Sulfelg, elfi czarodziej. "Powołanie Strażnika".
Fielus jest offline