Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-03-2014, 20:27   #5
Fielus
 
Fielus's Avatar
 
Reputacja: 1 Fielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodze
Oberżysta machnął ręką.
- Daj spokój, znałem twojego ojca. Jeśli przeżył, z nim się rozliczę, a jeśli nie, to potraktuj to jako ukłon ku jego czci...-
- Nie do wiary!- Parsknęła kobieta przy szynkwasie.- To do ciebie nie podobne Bill! Pomoc z dobroci serca? Mnie nigdy nie uczyniłbyś podobnej łaski.
- Zamknij się, wiedźmo!- Warknął karczmarz przez ramię, po czym zwrócił się ponownie do Mirandy.- Możesz tutaj zostać do rana, aż wydobrzejesz. Będziesz mogła też zjeść śniadanie. Rano pomyślimy, co z tobą dalej zrobić...
- Coś przedsiębiorczego, Bill, to pewne.- Zawołał mężczyzna z końca sali, wobec niego szynkarz okazał jednak znacznie większą wstrzemięźliwość.
 
__________________
" - Elfy! Do mnie elfy! Do mnie bracia! Genasi mają kłopoty! Do mnie, wy psy bez krzty osobowości! Na wroga!"
~Sulfelg, elfi czarodziej. "Powołanie Strażnika".
Fielus jest offline