Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-03-2014, 22:06   #7
Fielus
 
Fielus's Avatar
 
Reputacja: 1 Fielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodze
Bill podrapał się w łysiejącą głowę.
- Cóż, po nocy na pewno nie puszczę cię samej do wioski. To spory kawałek wzdłuż Vance i nie wiadomo co może spotkać cię po drodze. Poza tym, ledwo chodzisz. Na razie posiedź tutaj z nami, a rano zastanowimy się co z tobą dalej zrobić.
- Zawsze może przejść do Białej Zatoki i popłynąć promem do Astat.- Zauważył samotny szlachcic.
- A odprowadzisz ją, Roland?- Warknęła kobieta nazwana 'wiedźmą', kładąc dłoń na rękojeści krótkiego miecza, który nosiła przy boku.- Jeśli o mnie chodzi, nikogo nie można zostawić w twoim towarzystwie, żebyś nie spróbował oskubać go w karty, lub w kości.-
- Okrutna... Aż tak nisko mnie cenisz...- Roześmiał się mężczyzna.
- Przestańcie się kłócić!- Warknął ostro Bill, zajmując miejsce za barem i nalewając sobie do blaszanego kubka wody z karafki.- Nie życzę sobie żadnych niesnasek "Pod Koziołkiem". Mirando, jeśli będziesz chciała, rano będziesz mogła skorzystać z którejś z propozycji. Wybór pozostawiam tobie.-
 
__________________
" - Elfy! Do mnie elfy! Do mnie bracia! Genasi mają kłopoty! Do mnie, wy psy bez krzty osobowości! Na wroga!"
~Sulfelg, elfi czarodziej. "Powołanie Strażnika".
Fielus jest offline