Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-02-2007, 16:25   #2
Dysonance
 
Reputacja: 1 Dysonance jest jak niezastąpione światło przewodnieDysonance jest jak niezastąpione światło przewodnieDysonance jest jak niezastąpione światło przewodnieDysonance jest jak niezastąpione światło przewodnieDysonance jest jak niezastąpione światło przewodnieDysonance jest jak niezastąpione światło przewodnieDysonance jest jak niezastąpione światło przewodnieDysonance jest jak niezastąpione światło przewodnieDysonance jest jak niezastąpione światło przewodnieDysonance jest jak niezastąpione światło przewodnieDysonance jest jak niezastąpione światło przewodnie
Dobra, widzę, że wychodzi mój pierwszy kardynalny błąd. Jeśli ktoś ma obiekcje co do stylu, w jakim prowadzę, a trochę mam problemy z wczuwaniem się w myślenie postaci czasem jeszcze nie za dobrze mi wychodzi. Postaram się o trochę więcej obiektywizmu i mam nadzieję, że nie skreślicie mnie od razu
 
__________________
"Neuro from the nerves, the silver paths. Romancer. Necromancer. I call up the dead. But no, my friend... I am the dead, and their land."
Dysonance jest offline