Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-03-2014, 15:00   #7
Dragor
 
Dragor's Avatar
 
Reputacja: 1 Dragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłość
- Pojazd przy na naprawdę przydatny - przyznał Nick podchodząc do TARDIS. - Czego nie można powiedzieć o pilocie
- Hej! - zawołał Doktor i pstryknął palcami. Drzwi policyjnej budki zatrzasnęły się z hukiem. - Zapewniam że jak chcecie pomocy mojej TARDIS, to ja zawsze wchodzę w komplecie. Poza tym nie ma człowieka, który umiał by ją pilotować - to było oczywiście kłamstwo. Amadeusz Cho w końcu pilotował nią gdy uciekali ze statków Daleków. - Nie cierpię z powodu nadmiaru tlenu, po prostu mój umysł pracuje na innych obrotach nisz wasze.
- Oczywiście, my jesteśmy zdolni do logicznego toku rozumowania - mruknął sarkastycznie Fury. - Właście miałem coś dla ciebie Stark
W ręce Iron Mana trafiła teczka z raportem. Chodziło o kilku agentów, który wynieśli z różnych placówek cenną technologię obcych, po czym wrócili do pracy jak by nigdy nic. Późniejsze badania wykazały iż ktoś lub coś kontrolował ich umysły prze krótki czas. Między dokumentami była też kopia notatki jaką miała ze sobą jedna z ofiar. Były to dziwne kręgi połączone ze sobą tworząc dziwny wzór. Stark widział coś podobnego. Było to podobne do ozdób nad konsolą TARDIS.

- Jakieś spostrzeżenia? - Zapytał Fury.
Wszystkie skradzione rzeczy pochodziły ze statku Kang'a i musiały być częścią systemu pozwalającego na podróże w czasie.
 
__________________
Gallifrey Falls No More!
Dragor jest offline