Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-03-2014, 17:38   #9
Dragor
 
Dragor's Avatar
 
Reputacja: 1 Dragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłość
Doktor spojrzał na rysunek i zbladł. Stark zobaczył w oczach kosmity czegoś czego jeszcze nie widział. Był to strach graniczący z paniką.
- Tak - powiedział w końcu Doktor. - To pismo i język Gallifrey. Poza mną nie ma nikogo w tym świecie, kto mógłby nim pisać... W moim świecie tylko ja go znam.
- A reszta twojego gatunku? - Spytał Fury.
- Jestem Ostatnim Władcą Czasu, moja planeta została zniszczona, nie zachowały się żadne informacje o języku. Wszystko co istnieje jest tutaj - Doktor postukał się w skronie.
- W takim razie co tam pisze? - Fury wydawał się powątpiewać w słowa kosmity.
- To moje imię - Doktor uśmiechnął się nerwowo. - Nie Doktor, to prawdziwe. Widzisz, panie Fury w zwyczaju mojego ludu jest ukrywanie własnych imion i przyjmowanie kryptonimów, pod którymi jesteśmy znani innym. Wyjawienie prawdziwego imienia wiąże się z bezgranicznym zaufaniem dla drugiej osoby. Moje imię znały tylko trzy osoby.
- Czy któraś z tych osób umiała wpływać na umysły innych?
- Tak, ale on nie żyje. Zginał na moich oczach. Czy jest możliwość z porozmawiania z tymi którzy byli pod wpływem hipnozy?
- Nie powiedziałem iż cokolwiek takiego miało miejsce - powiedział dyrektor SHELD patrząc podejrzliwie na kosmitę.
- To raczej oczywiste, skoro zapytałeś o to. Więc?
Fury przez chwilę wahał się, ale wezwał agenta, który miał zaprowadzić ich do poszkodowanych.
- Tony zanim tam wejdziemy pewnie masz pytania. Teraz jest czas by je zadać. - powiedział Doktor gdy szli korytarzem za swoim przewodnikiem.
 
__________________
Gallifrey Falls No More!
Dragor jest offline