Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-03-2014, 17:20   #5
Autumm
 
Autumm's Avatar
 
Reputacja: 1 Autumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputację
@Panicz

Okej. Nie da się ująć wszystkiego na początek i przewidzieć - wiadomka, sytuacja na sesji jest dynamiczna etc.

Ale wszyscy mniej więcej znamy jakieś ogólne ramy, tematy które mogą być kontrowersyjne (w grach pnp, jak się z graczami więcej siedzi, to nawet bardziej) i wystarczy pytania przed taką sytuacją. Ot, taki znaczek "teraz będzie +18, kto nie chce, zamknąć oczy/zaprotestować".

I uczulenie graczy na to, że to gra, że można zawsze przerwać, jak mają taką wolę. Myślę, że tyle wystarczy, żeby nic nas nie zaskoczyło.

@Warlock

Cytat:
Czy istnieją środki zaradcze tłumiące popęd seksualny u mężczyzn nie krzywdzące ich tym samym?
WTF?!

A co ma popęd wspólnego z gwałtem? Ja mam też popęd - często całkiem spory - a jakoś nie gwałcę każdego napotkanego faceta, który mi się podoba. Twój tekst oznacza jedno "faceci mają prawo gwałcić, bo taka jest ich natura". Nosi cię na widok jakiejś graczki czy postaci? Masturbacja czyni cuda. Zapewniam z własnego doświadczenia.
 
__________________
"Polecam inteligentną i terminową graczkę. I tylko graczkę. Jak z każdą kobietą - dyskusja jest bezcelowa - wie lepiej i ma rację nawet jak się myli." ~ by Aschaar [banned] 02.06.2014
Nieobecna 28.04 - 01.05!

Ostatnio edytowane przez Autumm : 27-03-2014 o 17:23.
Autumm jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem