Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-03-2014, 18:47   #10
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
Nie chcę powiedzieć - tak wygląda świat, nie walcz z tym, bo nie ma sensu. Przeciwnie! Każda walka jest chwalebna nawet jeśli z góry jest skazana na porażkę, a przy okazji uratujesz wiele dziewczyn przed podobnym losem. To co chciałem przekazać to fakt (tak to umownie nazwijmy), że nie ma w 100% skutecznego narzędzia, a przynajmniej ja sobie tego nie wyobrażam. Jeśli chcesz walczyć z gwałtem na sesjach to powinnaś walczyć z gwałtem jako ogólnym zjawiskiem, a nie w jakimś tam zamkniętym gronie entuzjastów fantastyki.

No i nie bardzo czuję się przekonany tym co powiedziałaś. Myślę, że większość gwałtów jest dlatego, że "mam ochotę, a ona nie chce dać", a efekt dominacji pobudza wtedy seksualnie mężczyznę. Im bardziej ofiara walczy tym większą sprawia to przyejmność napastnikowi. Tak przynajmniej to sobie wyobrażam.

A swoją drogą myślisz, że dochodziłoby do gwałtów jeśli faceci nie odczuwaliby popędu seksualnego do kobiet?
 

Ostatnio edytowane przez Warlock : 27-03-2014 o 18:49.
Warlock jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem